PRVI HERCEGOVAČKI SPORTSKI WEB PORTAL
30.09.2018.
Nogomet
Gabeljani slavili pobjedu na Grbavici
U posljednjoj utakmici 12. kola Premijer lige BiH Željezničar je dočekao ekipu GOŠK-a, a gosti su slavili pobjedu rezultatom 2:1.

Momčag GOŠKA otišla je na ovo gostovanje s novim trenerom i malo tko je davao šanse Lavovima iz Gabele. S druge strane Željezničar je bio apsolutni favorit, ali ne pobjeđuje sa na papiru ngo na travnjaku.

Gošk je došao do vodstva u 27. minuti preko Đajića i s vodstvom gostiju se otišlo na odmor. Na semaforu je stajalo 0:1 sve do 84. minute kada je sudac dosudio u najmanju ruku sumnjiv kazneni udarac za Željezničar koji je realizirao Krpić. Pravda je ipak zadovoljena u 94, minuti kada je Ramić postigao pogodak za veliku pobjedu i slavlje nogometaša Goška.

FK Željezničar: Kjosevski, Stevanović, Čurjurić (66. Dacić), Zec, Krpić, E. Šehić, Blagojević, Bogićević, Zajmović, Šabanadžović (57. Hajdarević) i Osmanković.

NK GOŠK: Kozić, Čolić, Karamarko, Ereiz, Aletić (81. Zolj), Kulović, Đajić, Vego, Hajdarević (87. Ramić), Hasanović (89. Anković) i Kovačić.